Inżynier Procesu
  • Łysomice
Łysomice, Łysomice, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. jest producentem metalowych elementów tłoczonych – podzespołów dla branży samochodowej, branży AGD i energetyki odnawialnej.

Obecnie w związku z rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzór na funkcjonowanie procesu technologicznego,
  • identyfikacja obszarów do optymalizacji, eliminacji strat i udział w ciągłym doskonaleniu
  • inicjowanie i nadzór nad wdrażaniem zmian w procesach i produktach,
  • przeprowadzanie prób i testów przy wdrażaniu nowych produktów i procesów,
  • weryfikacja specyficznych wymagań klientów,
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej

Wymagania:

  • oświadczenie w pracy w obszarze procesu produkcji i firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe technologiczne (preferowane zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing/ Six Sigma),
  • praktyczna znajomość programu typu CAD,
  • znajomość MS Office,
  • znajomość jednego z procesów: obróbka plastyczna metali, zgrzewania lub spawania,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego ,
  • doświadczenie w branży automotive, AGD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • dofinansowanie lekcji języka angielskiego,
  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i możliwość wymiany doświadczeń w firmach w grupie Okaya,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • szkolenie,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu,
  • słodkie piątki i owocowe środy,
  • pakiet medyczny, karta multisport.

  • Praca Łysomice
  • Inżynier Łysomice
  • Łysomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544