Inżynier Procesu ds. Nowych Uruchomień
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Moltton
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Moltton
Dodano
02.04.2024
Numer referencyjny
8482_7276

Zakres obowiązków:

• Opracowywanie parametrów dla nowych procesów

• Tworzenie niezbędnej dokumentacji w tym: analiz capacity, layoutów, balansów linii, OE, analiz PFMEA, control planów i instrukcji dla operatorów

• Uczestniczenie w przeglądach planów projektowych w celu optymalizacji kosztów

• Zamawianie i tworzenie specyfikacji dla nowych maszyn

• Bezpośredni kontakt z dostawcami

• Industrializacja zakładu, konfiguracja i uruchamianie procesów i maszyn

• Optymalizacja procesów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• 3 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w branży automotive

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Doświadczenie we wdrażaniu nowych procesów

• Znajomość rysunku technicznego i modelowania 3D

• Umiejętność działania pod presją

• Umiejętność zwinnego rozwiązywania problemów

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz budowania zespołu,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Gliwice
  • Inżynier Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570