INŻYNIER PROCESU
  • Trąbki
mazowieckie, Trąbki, mazowieckie, Polska
Zignago Vetro Polska S.A.
25. 4. 2024

Zignago Vetro Polska S.A. wiodący producent opakowań szklanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Analiza realizacji dziennych planów produkcji
  • Wdrażanie projektów optymalizujących procesy produkcyjne na podległym obszarze
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji bieżących zadań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Materiałowa i Ceramika, Inżynieria Produkcji, Budowa Maszyn)
  • Wiedza w zakresu optymalizacji produkcji za pomocą nowoczesnych metod zarządzania
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Chęć samodoskonalenia w obszarze produkcyjnym: dociekliwość, chęć poznania kluczowych procesów, systematyczność zbierania i analizy danych
  • Umiejętność posługiwania się j. angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Indywidualny plan wdrożenia w celu zapoznania się z procesem wytwarzania opakowań szklanych
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Szkolenia rozwojowe oraz kursy językowe
  • Premia kwartalna zależna od absencji
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, karty świąteczne dla dzieci do 18 rż., pożyczki mieszkaniowe
  • Wsparcie w relokacji
  • Możliwość wykupienia karty sportowej oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532