Inżynier Procesu - Chemik
  • Bełchatów
Bełchatów, Bełchatów, łódzkie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Zakres obowiązków:

  • Analiza projektów konstrukcyjnych pod kątem produkcji,
  • Tworzenie procesów i dokumentów dla nowych wyrobów,
  • Koordynacją produkcji,
  • Ustalanie norm czasowych pracy,
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej,
  • Dobór narzędzi i maszyn,
  • Nadzór nad projektem technologicznym,
  • Rozwiązywanie problemów w produkcji,
  • Kosztorysowanie projektów,
  • Produkcją narzędzi i instrukcji technicznych,
  • Raportowanie i tworzenie prezentacji,
  • Współpracą międzydziałową.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (chemia, inżynieria procesu),
  • Znajomość norm i standardów w chemii,
  • Doświadczenie w produkcji, szczególnie pian poliuretanowych,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Wiedzą o procesach produkcyjnych,
  • Umiejętność obsługi CAD,
  • Znajomość jakości, projektowania 3D, systemów ERP,
  • Komunikatywny angielski,
  • Samodzielność, dokładność,
  • Kreatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę i wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, transport, ubezpieczenie, karta sportowa),
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Szkolenia i kursy, system premiowy,
  • Dofinansowanie nauki i języków.

  • Praca Bełchatów
  • Inżynier Bełchatów
  • Bełchatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179