Inżynier Procesu
  • Brzostek
Brzostek, Brzostek, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Naszym klientem jest międzynarodowy koncern specjalizujący się w systemach uszczelniających. Jako dostawca, a także partner w zakresie rozwoju i usług, obsługuje klientów z wielu różnych branż, w tym przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego i farmaceutycznego, lotnictwa cywilnego, budowy maszyn i wielu innych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego inżyniera procesu. Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznym środowisku produkcyjnym i w międzynarodowym środowisku, aplikuj na naszą ofertę i porozmawiajmy.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale produkcji wykorzystującym technologię wtrysku (guma, lub tw. sztuczne)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość metod i narządzi z zakresu Lean Manufacturing
  • dobra (komunikatywna) znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji oraz pracy zespołowej
  • samodzielność oraz konsekwencja w podejmowaniu decyzji
  • praktyczna znajomość norm ISO 9001 i IATF 16949
  • praktyczna znajomość narzędzi: FMEA, Control Plan, raporty 8D

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się oddziale międzynarodowego koncernu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • coroczne podwyżki podstawy wynagrodzenia oraz zadaniowe nagrody roczne
  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych w ramach całego koncernu
  • niezbędne szkolenia specjalistyczne w kraju i za granicą
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • świadczenia z funduszu socjalnego
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, bonus za polecenia pracownicze i więcej

Zadania

  • proponowanie działań optymalizacyjnych i wdrażanie rozwiązań na podległej linii produkcyjnej
  • odpowiedzialność za proces produkcyjny (brakowość, wydajność) i wdrażanie narzędzi lean manufacturing na wskazanym obszarze (tworzenie instrukcji pracy, rozwiązywanie problemów produkcyjnych)
  • tworzenie struktur nowego produktu w SAP
  • optymalizacja wydajności i jakości procesu
  • ścisła współpraca z inżynierami pozostałych działów produkcji
  • ścisła współpraca z działami jakości, utrzymania ruchu i logistyki w celu realizacji bieżących zadań

  • Praca Brzostek
  • Inżynier Brzostek
  • Brzostek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179