Inżynier Procesu
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • uruchamianie projektu/ów oraz kompleksowe zarządzanie ich cyklem życia
  • wyjaśnianie zakresu, celów i priorytetów projektu oraz definiowanie zadań
  • monitorowanie parametrów oraz mierzenie postępów projektu
  • identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem projektu
  • zarządzanie zmianami oraz analiza ich wpływu na dany projekt
  • zapewnienie należytej jakości prowadzonych działań zgodnie ze standardami
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji projektowej (w tym monitorowanie budżetu)
  • stała współpraca z zespołem projektowym, w tym angażowanie zespołu i moderowanie spotkań
  • tworzenie rekomendacji, modelowanie i usprawnianie procesów
  • raportowanie i prezentowanie postępów projektu
  • przygotowanie danych oraz udział w audytach Klientów, etc.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive
  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • dobra znajomość j. angielskiego lub znajomość j. niemieckiego
  • ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną
  • biegła znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)
  • znajomość AutoCAD ( mile widziane)
  • umiejętność programowania robotów ABB ( mile widziane)
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność współpracy w zespole, chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • wysoka kulturę osobistą, otwartość na zmiany
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • perspektywy rozwoju i realizację celów zawodowych oraz szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • system premiowy powiązany z realizacją celów
  • rozbudowy system socjalny: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do pakietu Medicover Sport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, świadczenia z tytułu Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • pracę w przyjaznej atmosferze oraz w zmotywowanym zespole.

  • Praca Świdnica
  • Inżynier Świdnik
  • Inżynier Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523