Inżynier Procesu
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, Województwo dolnośląskie, Polska
LG Energy Solution Wrocław
16. 9. 2024

LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

Główne obowiązki:

  • Definicja i kontrola parametrów produkcyjnych.
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
  • Modyfikacja i doskonalenie procesu produkcyjnego.
  • Tworzenie, kontrolowanie i standaryzacja dokumentacji procesu produkcyjnego (instrukcje stanowiskowe, Plany Kontroli, procedury).
  • Szkolenie pracowników w zakresie instrukcji stanowiskowych i procesów technologicznych.
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań wskaźników produkcyjnych.
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Tworzenie raportów związanych ze wskaźnikami produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, elektryka, elektrotechnika lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym – także jako stażysta.
  • Znajomość Lean Manufacturing, PFMEA, planu kontroli, diagramu przebiegu procesu, narzędzi do rozwiązywania problemów (8D/5Why/itp.).
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ułatwiająca komunikację.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567