Inżynier procesu
  • Janów Lubelski
Janów Lubelski, Janów Lubelski, lubelskie, Polska
FORTACO JL Sp. z o.o.
13. 4. 2024

FORTACO Group jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających w obszarze inżynierii mechanicznej przemysłu ciężkiego (rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, transport materiałów, górnictwo) oraz największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. W Polsce firma posiada dwa oddziały: we Wrocławiu i w Janowie Lubelskimi.

Zadania i obowiązki:

Twój obszar obowiązków obejmuje następujące zadania:

  • Projektowanie i uruchamianie procesu wytwarzania struktur spawanych zgodnie z Lean Manufacturing,
  • Inicjowanie, opracowywanie i realizacja projektów optymalizujących procesy produkcyjne,
  • Tworzenie oraz usprawnianie standaryzacji pracy,
  • Współpraca z konstruktorami oprzyrządowania produkcyjnego, działami produkcji, planowania, zaopatrzenia i magazynów,
  • Prowadzenie lub nadzorowanie procesu rozwiązywania problemów jakościowych, rozpatrywanie reklamacji i raportów niezgodności.

Oczekiwania:

Aby móc z powodzeniem realizować zadania, powinieneś posiadać:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing:  (5S, Kaizen, JIS, Kanban, VSM),
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu / Technologa odpowiedzialnego za procesy produkcyjne (co najmniej 3 lata),
  • Umiejętnośc pracy z narzędziami CAD, 2D oraz 3D, np. typu AutoCAD lub chęć do nauki,
  • Bardzo dobra umiejętność interpretacji rysunku technicznego ogólnego,
  • Wiedza i doświadczenie w procesach spajania – spawanie,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Nastawienie na pracę w środowisku zmiennym, nastawionym na szybkie podejmowanie działań

Oferujemy:

W Fortaco pracujemy w międzynarodowym środowisku z nowoczesnymi narzędziami. Oferujemy korzyści, takie jak:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW płatne przez pracodawcę,
  • Dopłata dla osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km,
  • Płatna 45-minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy.

Termin składania aplikacji: 30.06.2024

Dziękujemy za Twoją aplikację!

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Janów Lubelski
  • Inżynier Janów Lubelski
  • Janów Lubelski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179