Inżynier procesu
  • Lubań
Lubań, Lubań, Województwo dolnośląskie, Polska
Dr. Schumacher
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesu produkcyjnego.
  • Podnoszenie kwalifikacji i wiedzy pracowników na temat procesu produkcji.
  • Wsparcie procesu rozruchu technicznego nowych urządzeń.
  • Przygotowanie instrukcji i parametryzacja procesu.
  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad przebiegiem procesu produkcji.
  • Obsługa systemów zarządzających produkcją MES, SAP.
  • Prowadzenie, aktualizacja i analiza danych procesu produkcyjnego.
  • Nadzór nad dokumentacją procesową.
  • Prowadzenie testów surowców, opakowań oraz nowych produktów.
  • Wyznaczanie zadań oraz wsparcie dla Technika Procesu.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu procesu produkcji.
  • Wykonywanie innych prac na polecenie przełożonego.
  • Utrzymywanie dobrych relacji pracowniczych oraz dwukierunkowej komunikacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (Word, Excel, PowerPoint), SAP.
  • Znajomość parku maszynowego linii produkcyjnej i technologii produkcji.
  • Umiejętność zarządzania zmianą w procesach produkcyjnych.
  • Umiejętność budowania relacji oraz współpracy z innymi pracownikami.
  • Doskonała komunikacja interpersonalna.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów produkcyjnych.
  • Doskonała organizacja pracy i zdolność do osiągania celów.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do PPK
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna Medicover

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Lubań
  • Inżynier Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678