Inżynier procesu
  • Stanowice
dolnośląskie, Stanowice, dolnośląskie, Polska
O2A Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring bieżącej produkcji, rozwiązywanie problemów oraz inicjowanie nowych rozwiązań produkcyjnych dla utrzymania i/ lub poprawy standardów
  • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową
  • Przygotowywanie procesów produkcyjnych do wdrożeń nowych wyrobów oraz nadzór nad powiązaną dokumentacją procesową
  • Wprowadzanie zmian w podległym obszarze poprzez maksymalizację wykorzystania zdolności maszyn, doskonalenie przepływów materiałowych oraz ulepszanie stanowisk pracy i ich ergonomii
  • Kontrola i optymalizacja kosztów realizacji procesów
  • Likwidowanie wąskich gardeł w produkcji, optymalizacja logistyki wewnętrznej, przewodzenie zmianom organizacyjnym i layoutowym
  • Współpraca z innymi działami oraz zespołami projektowymi w celu wprowadzania usprawnień i rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych
  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych, tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Procesu w firmie produkcyjnej
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • Umiejętności planowania i organizacji
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Orientacja na cele, jakość i bezpieczeństwo
  • Zdolności komunikacyjne i współpracy w zespole
  • znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szeroki pakiet benefitów - w tym opiekę medyczną
  • dofinansowanie do nauki języka
  • programy motywacyjne
  • możliwość szybkiego rozwoju kariery
  • personalizowane szkolenia
  • wyjazdy integracyjne
  • pyszną kawę/herbatę

  • Praca dolnośląskie
  • Inżynier dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692