Inżynier procesu
  • Międzyrzecz
inżynier procesu
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Jeśli posiadasz podobne doświadczenie zawodowe, poszukujesz pracy w Międzyrzeczu - nie zwlekaj! Aplikuj - daj nam o sobie znać!

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego – budowa maszyn, zarządzanie procesem produkcyjnym, kierunkowe
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy związanym z procesem produkcji
  • Znajomość j.angielskiego
  • Gotowość do pracy w Międzyrzeczu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Premię uznaniową i pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Zadania

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych oraz ich analiza
  • Monitoring pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Usprawnienie elementów oprzyrządowania w celu usprawnienia procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie analiz usprawniających ustawienia maszyn oraz współpraca z Liderami Produkcji
  • Tworzenie procedur produkcyjnych oraz ich implementacja w procesie produkcyjnym
  • Analiza przestojów i ich eliminowanie
  • Przygotowania i analiza danych produkcyjnych
  • Doskonalenie informacji na temat technik i technologii związanych z produkcją
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur organizacyjnych i jakościowych
  • Przygotowywanie wymaganej sprawozdawczości

  • Praca Międzyrzecz
  • Inżynier Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851