Inżynier procesu
  • Świdnica
inżynier procesu
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Stabilna firma produkcyjna, która pozyskała ciekawe projekty, zarówno dla fabryki w Polsce jak i fabryk zagranicą, poszukuje do swojego zespołu, Inżyniera Procesu z doświadczeniem w technologii obróbki skrawaniem oraz programowaniu maszyn CNC. Osoba w tej roli będzie zaangażowana w optymalizację procesów produkcyjnych, zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz współpracę z zespołem technicznym w celu ciągłego doskonalenia technologii. Jeśli masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w tej branży i posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2, to może rozważysz ofertę i zdecydujesz się aplikować? Liczymy na to!

Oczekujemy

  • wykształcenie: tytuł inżyniera, mile widziany na wydziale mechanicznym lub pokrewnym
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa/Inżyniera Mechanika/Inżyniera Procesu, mile widziane w technologii obróbki skrawaniem
  • posługiwania się językiem angielskim min. na poziomie B2
  • doświadczenie/wiedza z zakresu programowania maszyn CNC
  • znajomość dokumentacji PPAP/APQP
  • mile widziana znajomość CAD

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • długofalową współpracę
  • udział w kluczowych dla firmy projektach
  • rozwój w inżynierii procesowej
  • pracę w środowisku międzynarodowym (kontakt z językiem angielskim/niemieckim)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • benefity pozapłacowe

Zadania

  • opracowywanie, wdrażanie i optymalizacja procesów technologicznych,
  • analiza i poprawa efektywności procesów produkcyjnych,
  • współpraca z działem jakości w celu zapewnienia zgodności produktów z wymaganiami technicznymi,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej,
  • monitorowanie wskaźników efektywności procesów oraz wdrażanie działań korygujących,
  • udział w szkoleniach i projektach doskonalących kompetencje technologiczne

  • Praca Świdnica
  • Inżynier Świdnik
  • Inżynier Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584