Inżynier procesu
  • Bolesławiec
inżynier procesu
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Wspieramy znaczącego pracodawcę na rynku bolesławieckim w potrzebach rekrutacyjnych związanych z rozwojem obszaru produkcji. Zapraszamy! Jeśli posiadasz już doświadczenie w obszarze inżynierii procesu w firmie produkcyjnej, to ta oferta może otworzyć dla Ciebie kolejne możliwości.

Oczekujemy

• Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane o profilu: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn;
• Minimum 2 lata praktyki na stanowisku inżyniera procesu w zakładach produkcyjnych
• Praktycznej znajomości budowy oraz obsługi maszyn;
• Doświadczenia w rozwiązywaniu problemów z wykorzystaniem narzędzi solving problems
• Doświadczenia we wdrażaniu nowych rozwiązań i zmian na liniach produkcyjnych
• Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację

• Analitycznego myślenia, umiejętności organizacji własnego czasu pracy oraz kreatywności i nastawienia na realizację zadań;
• Umiejętności w zakresie stosowania narzędzi lean/six sigma;
• Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów hydraulicznych;
• Znajomość wymagań systemów zapewnienia jakości ISO 9001, ISO 14001.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
• Rozwój w międzynarodowym otoczeniu
• Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania.
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowania wakacyjne, dofinansowanie kantyny pracowniczej).
• Rozwój wiedzy technicznej oraz metodologii prowadzenia projektów.
• Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych

Zadania

• Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz nadzór nad procesem wdrożenia nowego produktu;
• Ustalanie i kontrola parametrów procesowych i określanie sposobów usuwania ich odchyleń od podanych w instrukcji, kontrolowanie zgodności jakości surowców i produktów z normami technicznymi;
• Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu technologii, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach.;
• Praktyczne zastosowanie zasad Lean Manufacturing we wdrażanych działaniach usprawniających;
• Prowadzenie działań z zakresu ciągłego doskonalenia procesów technologicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, wydajności oraz wymaganej jakości produktów;
• Zarządzanie próbami związanymi z wdrażaniem nowych produktów lub innych narzędzi, nowych materiałów lub parametrów procesu;
• Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej na stanowisku pracy do nadzorowania produkcji wyrobów zgodnych ze specyfikacją;
• Wspieranie liderów zespołów w rozwiązywaniu pojawiających się problemów technologicznych z zakresu napraw maszyn, usprawnień oraz analizowania przyczyn awarii i postojów;
• Prowadzenie szkoleń związanych z technologią produkcji;
• Raportowanie efektywności wdrażanych rozwiązań.

  • Praca Bolesławiec
  • Inżynier Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080