Inżynier procesu
  • Łódź
inżynier procesu
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Jako Inżynier procesu obejmiesz rolę lidera i będziesz kierować innowacyjnymi inicjatywami w celu optymalizacji bieżących procesów liniowych naszego klienta.
To Twoja szansa, aby wywrzeć znaczący wpływ i przyczynić się do rozwoju jego biznesu.

lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Oczekujemy

  • ponad 3 lat doświadczenia w inżynierii w środowisku produkcyjnym
  • silnej pasji do innowacji
  • umiejętności współpracy i rozwiązywania problemów
  • analitycznego myślenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • rozwój umiejętności zarządzania projektami i przywództwa
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • bardzo szeroki wachlarz benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków 230 pln miesięcznie i wiele innych)

Zadania

  • kierowanie i zarządzanie projektami od początku do końca,
  • definiowanie i utrzymywanie celów i zakresu projektu,
  • opracowywanie kompleksowych planów i harmonogramów
  • współpraca z zespołami funkcyjnymi
  • nadzorowanie i koordynacja działań z dostawcami i wykonawcami
  • optymalizacja procesów i wdrażanie ulepszeń w celu zwiększenia wydajności i produktywności

  • Praca Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251