Inżynier procesu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

16813

Obowiązki

  • nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • rozwiązywanie problemów i niezgodności w procesie,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • wdrażanie nowych technologii,
  • przeprowadzanie szkoleń technologicznych dla pracowników,
  • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych,
  • współpraca z innymi komórkami i obszarami firmy w Polsce i za granicą.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki takie jak: metalurgia, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, itp.,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • umiejętność programów Microsoft Office (w szczególności MS Excel, PowerPoint) oraz baz danych,
  • znajomość programów AutoCAM/CAD lub innych narzędzi projektowych.

Oferujemy

  • znajomość technik i narzędzi optymalizacji jakości i produkcji takich jak np.: APQP, PPAP/PPA, MSA, SPC, FMEA, 5S, SMED, TPM, Kaizen, Kanban, Continous Improvement,
  • znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • znajomość systemu SAP,
  • uprawnienia eksploatacyjne i/lub dozorowe z grupy 1, 2 i 3,
  • prawo jazdy kat. B.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864