Inżynier Procesu ( uzdatnianie wody , oczyszczanie ścieków
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
New Energy Transfer Sp. z o.o.
12. 10. 2024

New Energy Transfer Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku międzynarodowym w obszarze uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków , w szczególności specjalizującym się we wdrażaniu i komercjalizacji technologii oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych.
Miejsce pracy: Sękocin Nowy k/Janek
Poszukujemy pracowników chętnych podjąć nowe wyzwania przy pracy w przyjaznym i zgranym zespole ludzi jako Inżynier procesu .
Zakres obowiązków :
• Opracowywanie koncepcji oraz projektowanie instalacji przemysłowych w zakresie uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków,
• Opracowywanie obliczeń, opisów, specyfikacji, rysunków, w tym: opracowywanie bilansów, schematów
• Sporządzanie schematów PFD, P&ID, dobór i wymiarowanie rurociągów, pomp, zaworów, itp.
• Wykonywanie obliczeń procesowych związanych z uzdatnianie wody lub oczyszczaniem ścieków
• Czynny udział przy realizacji oraz uruchomieniu systemu,
• Ścisła współpraca z pozostałymi branżami.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria środowiska preferowana specjalizacja sanitarna i wodna )
• min dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomości oprogramowania AutoCad (Draftsight), SMAP 3D oraz MS Excel,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Samodzielność, rzetelność w wykonywaniu zadań.
• Otwartość na wyjazdy krajowe i zagraniczne.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
• Możliwość rozwoju poprzez realizowanie innowacyjnych projektów.
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
• Możliwość podnoszenia kompetencji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
Rodzaj pracy: Pełny etat 8-16, umowa o pracę.

  • Praca Raszyn
  • Inżynier Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849