Inżynier procesów przemysłowych
  • Żarów
Żarów, Żarów, dolnośląskie, Polska
Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o.
10. 6. 2024

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Opieka nad stanem technicznym pieców i suszarek przemysłowych.
  • Nadzór nad procesami wypalania i suszenia.
  • Udział w inicjatywach polepszania wydajności.
  • Analiza problemów i działania naprawcze.
  • Zarządzanie dokumentacją i instrukcjami urządzeń.
  • Planowanie modernizacji i współpraca z zespołem projektowym.
  • Projektowanie prostych systemów technicznych.
  • Współdziałanie w przygotowaniu umów i nadzór nad ich realizacją.

Co oczekujemy:

  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu.
  • Znajomość branży gazowej/energetycznej.
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.
  • Znajomość CAD, np. Solid Edge, Inventor.
  • Angielski.
  • Uprawnienia G2, G3.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę, pomoc w rozwoju.
  • Umowa o pracę, stałą pensję i premie.
  • Dofiansowanie do posiłków,
  • Opiekę zdrowotną, kartę Multisport.
  • Płatne szkolenia, ubezpieczenie, dodatki pozapłacowe.

  • Praca Żarów
  • Inżynier Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851