Inżynier Procesów
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
AG CONSULT
24. 3. 2024

AG Consult, integrator rozwiązań informatycznych z ponad 20letnią historią we wdrażaniu oprogramowania i systemów do automatycznej identyfikacji poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Procesów
Zakres obowiązków:
- Prace związane z przygotowywaniem dokumentacji i założeń funkcjonalnych
- Współpraca z innymi członkami zespołu, koordynowanie realizacją poszczególnych zadań
- Konfiguracje, testy i dobór odpowiednich rozwiązań, konfiguracja i modyfikacja oprogramowania niezbędnego do realizacji danego projektu
- Współpraca z klientami na każdym etapie trwania projektu
- Zapewnienie ciągłości działania wdrożonych rozwiązań i udzielanie wsparcia technicznego,
- Kontakty z dostawcami w zakresie oprogramowania i sprzętu (szkolenia produktowe)
Nasze wymagania:
- Studia informatyczne lub inne z pokrewnego obszaru
- Minimum 2-3 lata pracy na stanowisku o podobnym profilu lub w pokrewnym obszarze
- Praktyczne doświadczenie w implementacji, konfiguracji i zarządzaniu rozwiązaniami informatycznymi
- Praktyczne doświadczenie w mapowaniu i projektowaniu procesów
- Doświadczenie w definiowaniu rozwiązań wymagających integracji wielu aplikacji i hardware
- Doświadczenie w testowaniu aplikacji
- Znajomość technologii i standardów informatycznych
- Znajomość prowadzenia i zarządzania projektami
- Znajomość rozwiązań Auto ID, takich jak kody kreskowe, RFID, itp.
- Umiejętność pracy w zespole wraz z jego kierowaniem
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
Co oferujemy:
- Szkolenia
- Kartę multisport
- Pracę w zgranym I doświadczonym zespole
- Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Praca Piaseczno
  • Inżynier Piaseczno
  • Inżynier oprogramowania Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659