Inżynier procesiu i Utrzymania Ruchu
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Procesu i Utrzymania Ruchu do dołączenia do zespołu w oddziale we Włocławku.

Szukamy kandydatów z umiejętnością rozwiązywania problemów, umiejętnościami analitycznymi oraz zdolnością do pracy w dynamicznym środowisku.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość narzędzi i systemów zarządzania produkcją
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespole
  • długotrwałą perspektywę współpracy

Zadania

  • optymalizacja procesów produkcyjnych dla maksymalizacji efektywności i redukcji kosztów
  • nadzór nad przeglądami maszyn i systemów w celu zapewnienia ciągłej operacyjności.
  • implementacja nowych technologii i prowadzenie projektów inżynieryjnych.
  • zarządzanie zespołem

  • Praca Włocławek
  • Pracownik utrzymania ruchu Włocławek
  • Inżynier Włocławek
  • Inżynier oprogramowania Włocławek
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Włocławek
  • Specjalista ds. kadr i płac Włocławek
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Włocławek
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Włocławek
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Włocławek
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570