Inżynier Presales / Specjalista ds. Wycen – branża sanitarna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
AODC SP. Z O.O.
16. 9. 2024

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie procesu analizy kosztowej prowadzonych projektów pod kątem instalacji sanitarnych, z największym udziałem systemów klimatyzacji,
  • Identyfikacja i kompletacja kosztów projektowych związanych z branżą sanitarną,
  • Weryfikacja i optymalizacja kosztów projektowych związanych z branżą sanitarną,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji i pozyskanie ofert dostawców i podwykonawców,
  • Weryfikacja ofert oraz wybór dostawców i podwykonawców,
  • Samodzielna analiza kosztów dla potrzeb składanych ofert,
  • Optymalizacja wycen projektowych,
  • Wykonywanie koncepcji projektowych/technicznych,
  • Prezentacja rozwiązań technicznych u Klientów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami Firmy.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu ofert lub projektów infrastrukturalnych minimum 1 rok,
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów optymalizacji kosztowych dla potrzeb realizowanych ofert lub projektów,
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (inżynierskie),
  • Znajomość zagadnień związanych z budową Data Center będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Excel, Word, Project,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Czytanie i analizowania dokumentacji projektowych, podstawowa znajomość AutoCAD, Bricscad lub odpowiedników,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z polskim kapitałem, konsekwentnie budującej swoją pozycję na rynku Data Center,
  • Samodzielne stanowisko pracy z dużym wsparciem pozostałych działów firmy,
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy w zespole pełnym pasji i zaangażowania,
  • Narzędzia pracy tj. samochód służbowy, tel. komórkowy, komputer,
  • Benefity tj. pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt oraz motywujący system premiowy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567