Inżynier Presales
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
profAD
19. 3. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Fortinet
  • Palo Alto
  • Cisco
  • Juniper

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu handlowego w procesie sprzedaży rozwiązań sieciowych oraz bezpieczeństwa
  • prezentacja produktów i rozwiązań będących w ofercie firmy
  • dobór rozwiązań i produktów oferowanych naszym klientom
  • przygotowywanie części technicznych ofert oraz wycen
  • utrzymywanie kontaktów i relacji z klientami, dystrybutorami oraz producentami rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa
  • podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie produktów, będących w ofercie firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunki: sieci komputerowe, informatyka lub pokrewne
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w merytorycznym wsparciu sprzedaży/projektowania lub wdrożeń w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego (Fortinet, Palo Alto, CheckPoint, Juniper, Cisco i inne) lub sieciowego (Cisco, HPe/Aruba, Extreme Networks, Juniper, Alcatel-Lucent, Huawei i inne)
  • dodatkowo mile widziane doświadczenie w obszarze IT
  • znajomość zagadnień związanych z szeroko pojętymi sieciami IP i ich bezpieczeństwem
  • praktyczna znajomość konfiguracji urządzeń i rozwiązań - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analizowania potrzeb biznesowych oraz tworzenia specyfikacji technicznej rozwiązań
  • certyfikaty branżowe będą dodatkowym atutem
  • samodzielność, operatywność i odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w czołowej firmie branży IT w Polsce i ciekawe wyzwania w budowaniu rozwiązań informatycznych
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami oraz doświadczonymi specjalistami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zgodnie ze swoim kierunkiem zainteresowań i ambicji
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080