Inżynier Presales
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Simplicity Sp. z o.o.
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dialogu z klientami, Działem Handlowym i Działem Technologii Simplicity w celu zrozumienia ich potrzeb oraz dobór odpowiednich rozwiązań, które zaspokoją te potrzeby.
  • Wsparcie Działu Handlowego Simplicity w procesie sprzedaży wypracowanego rozwiązania.
  • Tworzenie części technicznych ofert handlowych.
  • Nawiązywanie kontaktów z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych ze składowaniem i zabezpieczaniem danych (macierze dyskowe, replikacja danych, backup itd.).
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu serwerowego.
  • Znajomość podstaw funkcjonowania i różnic między systemami operacyjnymi klasy Unix, Linux i Windows.
  • Znajomość podstaw funkcjonowania sieci komputerowych.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT.
  • Doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.

• Dostarczamy wartość poprzez technologię.

• Cenimy sobie nowoczesność, dlatego jesteśmy partnerem producentów, którzy są liderami w swoich obszarach: Dell Technologies, RedHat, Oracle, IBM, NetApp, VMware, Veritas, HCL, Checkmarx, BlackBerry, SuSE jednocześnie pozostając otwartym na wciąż pojawiające się nowe rozwiązania.

• Od 2020 roku jesteśmy firmą globalną będącą częścią międzynarodowej korporacji Ricoh, posiadającej ponad 100 tys. pracowników w 200 lokalizacjach na świecie.

• Planujemy realizację globalnych projektów.

• Profesjonalny onboarding, który pomoże Ci szybko zapoznać się z zespołem i zadaniami.

• Rozwój kompetencji i poszerzanie wiedzy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.

• Możliwość rozwoju osobistego wraz z dynamicznym rozwojem firmy.

• Udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych.

• Dostęp do platformy benefitowej WorkSmile.

• Wspaniałą atmosferę pracy i dużo śmiechu.

• Zespół pełen ambicji i kreatywności.

• Elastyczność godzin i miejsca pracy.

Jak wygląda rekrutacja do Simplicity?

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana wzięciem udziału w rekrutacji - napisz bezpośrednio na adres: lub zostaw swoje CV w formularzu aplikacyjnym.

• W pierwszym kroku porozmawiasz z naszą HR Business Partner.

• Następnie umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie, podczas którego porozmawiasz z Dyrektorem ds. technologii.

• Ostatnim krokiem jest krótkie zadanie (max 30 min), w którym poznajemy Twój tok myślenia, sposób działania i kreatywność.

• Po tym zapada decyzja a cały proces nie trwa dłużej niż 2 - 3 tygodnie.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584