INŻYNIER POŻARNICTWA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
24. 8. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej i powykonawczej, tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych, wykonywanie rysunków w programie AutoCad, kopiowanie, skanowanie, składanie

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe - inżynierskie,kieunek/ specjalność inżynieria bezpieczeństwa pożarowego;
Umiejetności:znajomość typu CAD, umiejetność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
Znajomość jezyków obcych: angielski komunikatywny w mowie i piśmie
Zakres obowiązków: przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej i powykonawczej, tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych, wykonywanie rysunków w programie AutoCad, kopiowanie, skanowanie, składanie projektów.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721