INŻYNIER POMIARU
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Shiloh Industries Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki:

  • Dokonywanie pomiarów produktów i przedstawianie wyników pomiarowych
  • Współuczestniczenie w analizie wymiarowej produktów
  • Dostarczanie danych do bieżących analiz i identyfikowanie problemów dotyczących wyrobu, procesu lub Systemu Zapewnienia Jakości, inicjowanie i weryfikowanie stosownych działań korygujących i zapobiegawczych
  • Nadzorowanie narzędzi pomiarowych, przyrządów i sprawdzianów wraz z ich kalibracją w akredytowanych laboratoriach
  • Realizacja analizy systemu pomiarowego MSA
  • Szkolenie kadry inżynieryjnej z zakresu MSA
  • Szkolenie pracowników produkcji z posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Współrealizacja dokumentacji PPAP w zakresie pomiarów na zlecenie szefa projektu
  • Kontrola statystyczna procesu dla wybranych charakterystyk technicznych detali

WYMAGANIA:
  • minimum 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość zasad tolerowania i wymiarowania geometrycznego  (GD&T)
  • umiejętność pomiaru i analizy produktu
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych (MSA, SPC, FMEA, 8D)
  • dokładność, systematyka
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Dodatkowa opieka medyczna
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Program multisport

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Inżynier oprogramowania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648