Inżynier Obróbki Cieplnej - rekrutacja online
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej z zakładem zlokalizowanym w Ujściu pod Piłą z uwagi na nowe inwestycje i rozwój produkcji, poszukujemy doświadczonego Inżyniera z wiedzą w zakresie Metalurgii,  który obejmie stanowisko Inżyniera ds. Obróbki Cieplnej

Inżynier Obróbki CieplnejMiejsce pracy: Piła

Zadania:

  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, dokumentacją technologiczną, stanem technicznym maszyn i urządzeń pomocniczych, bezpieczeństwem pracowników produkcyjnych,
  • Przeprowadzanie prób, wdrażanie zmian technologicznych i konstrukcyjnych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz wdrażanie usprawnień
  • Wspieranie działu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI
  • Analiza KPI produkcyjnych, wyciąganie wniosków i  sugerowanie zmian optymalizacyjnych
  • Współudział przy ustalaniu przyczyn i eliminacji niezgodności wyrobu na zgodność z wymaganiami
  • Inicjowanie, prowadzenie projektów w obszarze produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu metalurgicznym
  • Doświadczenie w obszarze obróbki plastycznej metali/obróbka stali
  • Doświadczenie w pracy w procesach: kucie, walcowanie, ciągnienie
  • Znajomość maszyn: ciągarki, prasy, prostownice rolkowe, zaginarki
  • Znajomość narzędzi do obróbki plastycznej: matryce, stemple, ciągadła
  • Znajomość powiazań systemów  ERP, MES, APS, CMMS, WMS oraz pakietu MS Office
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii procesu produkcyjnego, standardowych procesów doskonalenia Lean Manufacturing
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Nasz klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy
  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie + opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Praca Piła
  • Inżynier Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080