Inżynier - napędy elektryczne
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Human Resources Poland Sp z o.o.
13. 9. 2024

Firma Human Resources Poland sp. z o.o. (Hr.pl), od 2000 roku z sukcesem zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie rekrutacji, selekcji, pracy tymczasowej i outsourcingu dla firm polskich i zagranicznych. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów.

Twój zakres obowiązków:

  • Architektura rozległych układów napędowych
  • Uruchamianie układów napędowych.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów
  • Nadzorowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej i procesowej

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Automatyka, Automatyka Napędów, Robotyka, Mechatronika lub Elektrotechnika.
  • Praktyczna umiejętność uruchomienia układów napędowych.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych P&ID.
  • Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus).
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność.
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność - częste wyjazdy zagraniczne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w uruchamianiu układów napędowych.
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość produktów z zakresu techniki napędowej.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Możliwość hybrydowego systemu pracy (dom/biuro) - zapewniamy sprzęt do pracy zdalnej (laptop, monitor, krzesło biurowe).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pełne ubezpieczenie wyjazdów służbowych .
  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych.

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748