Inżynier mechatronik (robotyzacja, automatyzacja, konstruowanie, systemy wizyjne)
  • Michałowice-Wieś
mazowieckie, Michałowice-Wieś, mazowieckie, Polska
Phoenix Surowce Sp z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie maszyn: od pomysłu przez koncepcję, obliczenia, modelowanie, projekt technologiczny, techniczny, wykonawstwo, montaż i uruchomienie u klienta.

Zapewniamy długookresowy serwis, wsparcie jak i dalszy rozwój produktów.

Podchodzimy bardzo elastycznie do realizacji zleceń i projektów, oferując rozwiązania zawsze dopasowane do realnych potrzeb użytkowników.

Dostarczamy maszyny i rozwiązania z obszaru wysokich technologii między innymi: zautomatyzowane stanowiska zintegrowane z systemami informatycznymi, technologie plazmowe, próżniowe, separatory do odzysku surowców, jak i inne maszyny automatyzujące codzienne czynności pracowników.

Działamy na rynku od 2015 roku, ale nasze doświadczenie jest o wiele większe i gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Opis stanowiska
  • Poszukujemy osoby do realizacji prac z obszaru inżynierii, konstrukcji i budowy maszyn, głównie zrobotyzowanych i automatycznych, oraz do zadań związanych z robotyzacją, automatyzacja i systemami wizyjnymi.
  • Praca obejmuje zarówno projektowanie, jak i inne czynności niezbędne do budowy maszyn i zrobotyzowanych stanowisk od opracowania koncepcji, przez jej projekt projekt 3D (SolidWorks) po wykonanie montaż, uruchomienie i testy.
  • Zakres dotyczy budowy zrobotyzowanych stanowisk, projekty elementów konstrukcyjnych, rozwiązań mechanicznych, chwytaków, posadowienia, transportu międzyoperacyjnego i innych, w tym szaf sterowniczych i pozostałych elementów elektrycznych i pneumatycznych. Budowane maszyny są do zrobotyzowanego demontażu twardych dysków oraz sortowania elementów przy użyciu robotów, systemów wizyjnych, manipulatorów i innych rozwiązań mechaniczno, ale i manipulacyjnych.
  • Obok w/w tematyki są prace związane z programowaniem S7-1200, jak i robotów, i tworzenie aplikacji w Phyton, VisualStudio, etc. Będzie to korzystne jeśli oprócz umiejętności konstruktorskich będziesz posiadać umiejętności programistyczne.
  • Oferujemy pracę pełną wyzwań i udział w bardzo ciekawych projektach, przy których można nauczyć się wielu nowych rozwiązań i opracować satysfakcjonujące nowe innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne, które dotychczas nie były opracowane.
  • Dopasowujemy zadania do kompetencji danej osoby więc, jeśli chcesz się zaangażować w systemy wizyjne to będzie Twoim zadaniem, jeśli bardziej interesują Cię i lepiej się czujesz w konstrukcjach mechanicznych to będzie to główny twój obszar zadań, itd.
  • Są też prace związane z "kabelkami" więc dobrze, jeśli będziesz miał SEP do 1kV, by pracować przy okablowaniu, czujnikach, sterownikach i urządzeniach elektrycznych jak napędy, zasilanie i przekształtniki, roboty itd.
  • Praca obejmuje oprócz projektowania także uruchamianie na miejscu opracowanych modułów i całych stanowisk, jak i ich optymalizację i usprawnianie.
  • A wszystko to w miłej i spokojnej atmosferze i dobrym środowisku pracy.

Wymagania
  • Najważniejsze jest to co ktoś umie, robił i potrafi, więc raczej chciałbym usłyszeć co umiesz i co lubisz robić niż jakie skończyłeś kursy czy szkoły.

Oferujemy
  • Oferujemy ciekawą pracę na pełen etat, na początek na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas określony lub nieokreślony.

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696