Inżynier Mechanik - Inżynier Procesów
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o. Sp. k.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Przedsiębiorstwo ALPLAST od 1991 roku jest producentem grzejników oraz maszyn do przewijania i pomiaru długości kabli, przewodów, lin i materiałów taśmowych.

Produkowane przez nas maszyny od ponad 30 lat są użytkowane w tysiącach firm zajmujących się produkcją, obrotem i użytkowaniem kablami, przewodami, linami - na terenie Polski i kilkunastu krajów europejskich.

Natomiast produkowane przez nas grzejniki można spotkać w dziesiątkach tysięcy mieszkań w Polsce i kilku krajach Europy.

Szeroką gamę produkowanych przez ALPALST urządzeń można zobaczyć na stronie www.alplast.pl oraz www.radeco.com.pl
Opis stanowiska

Zatrudnimy inżyniera mechanika do nadzoru i wspomagania procesu produkcji.

Od ponad 30 lat produkujemy grzejniki łazienkowe i dekoracyjne oraz specjalistyczne maszyny i urządzenia do przewijania i pomiaru długości przewodów, lin, kabli itp.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego działu technicznego. Będziesz odpowiedzialny za nadzór nad istniejących procesami produkcyjnymi pod kątem technicznym i systemowym.

Główne zadania:

  • nadzorowanie produkcji ale także uczestniczenie aktywne w procesach projektowania i wdrażania nowych produktów
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
  • rozwiązywania bieżących problemów związanych z produkcją

Wymagania
  • wykształcenie techniczne- inżynier mechanik
  • minimum trzy lata doświadczenia
  • znajomość projektowania w 3d (używamy programu Solid Edge)
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • chęć i umiejętność samokształcenia się
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją i ugruntowana pozycją na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko Dyrektora Technicznego
  • przyjazną atmosferę
  • umowę o pracę
  • pracę jednozmianową
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik okrętowy Bydgoszcz
  • Technik mechanik lotniczy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055