Inżynier mechanik
  • Łęczyca
Łęczyca, Łęczyca, Łódzkie, Polska
Indorama Ventures Recycling Poland Spółka z.o.o
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i maszyn,
  • wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych maszyn oraz urządzeń według harmonogramu pod kątem mechanicznym oraz prowadzenie stosowanej dokumentacji w tym zakresie,
  • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • nadzorowanie zgodnego ze standardami stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • odpowiedzialność za planowanie i kontrolę stanów zapasów części zamiennych,
  • raportowanie o stanie bieżącym urządzeń oraz przeglądach, konserwacjach i naprawach,
  • prowadzenie analiz awarii i usterek, przyczyn ich powstawania oraz dobór właściwych środków zapobiegawczych oraz wprowadzanie danych do systemu,
  • aktywne uczestnictwo w programach usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię pracy oraz redukujących strat,
  • utrzymanie kontaktu z serwisami zewnętrznymi,

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne ( elektromechaniczne, mechatroniczne ) – ukończone studia I stopnia,
  • doświadczenie minimum 5 lata na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza związana z naprawą, obsługa i konserwacją maszyn i urządzeń oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • predyspozycje do pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • staranność, odpowiedzialne podejście do obowiązków,
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym),
  • wymagana dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikacje w tym jezyku,

OFERUJEMY:
  • stabilność zawodowa – etat na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,
  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • różnorodny pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS)

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łęczyca
  • Inżynier Łęczyce
  • Inżynier Łęczyca
  • Mechanik Łęczyca
  • Mechanik Łęczyce
  • Łęczyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851