Inżynier mechanik
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
AS TECHNOLOGIE
2. 8. 2024

Pracodawca: AS Technologie Wielgolas Brzeziński – Zakład produkcyjny w Ostrołęce usługi mechaniczne w przemyśle i energetyce, produkcja konstrukcji stalowych, rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, wymienników ciepła. www.astechnologie.pl
Obowiązki
• tworzenie projektów konstrukcji stalowych
• modelowanie maszyn i urządzeń w 3D
• prowadzenie dokumentacji technicznej
• sporządzanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
Wymagania
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn)
• znajomość programu AUTOCAD, CAD/CAM, SOLIDWORKS
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• dobra znajomość języka angielskiego
• aktywne podejście do powierzonych zadań
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• zdobycie doświadczenia
Wysyłając do nas swoje CV prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27.04.2016r.

  • Praca Ostrołęka
  • Inżynier Ostrołęka
  • Mechanik Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584