Inżynier, Majster Budowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manufaqtura HR
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• Bieżące wsparcie Kierowników Budów w zakresie prowadzonych działań,
• Nadzór nad prowadzonymi pracami,
• Kontakt z podwykonawcami w zakresie realizacji zadań,
• Kontrola jakości, terminowości i budżetu prowadzonych robót,
• Kontrola przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ,
• Ofertowanie i zamawianie materiałów,
• Prowadzenie dokumentacji robót i dokumentacji podwykonawczej.
Wymagania:
• Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych,
• Umiejętność czytania projektów,
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie budowlano – konstrukcyjnym – mile widziane,
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word),
• Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
• Praca dla prężnie rozwijającej się firmy,
• Dogodne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zgodnie z preferencjami Pracownika),
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Praca na terenie województwa łódzkiego.

  • Praca Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776