INŻYNIER KONSTRUKTOR/TECHNOLOG
  • Śrem
Śrem, Średzka 2E, 63-100 Mechlin, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
"GAWROŃSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Podstawowe obowiązki: Wykonywanie dokumentacji technicznej, Projektowanie w programie 3D, Praca z dokumentacją klienta, Przygotowywanie kalkulacji i kosztów produktu, Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji, Wsparcie działu produkcji w przygotowaniu procesu technologicznego, Proponowanie innowacyjnych rozwiązań. Pracodawca oferuje: możliwość przyuczenia, premie kwartalną uzależnioną od zaangażowania, możliwość przystąpienia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, karnet sportowy,

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie, mile widziani absolwenci, znajomość mechaniki i budowy maszyn, chęć do pracy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Śrem
  • Inżynier Śrem
  • Śrem - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551