Inżynier Konstruktor
  • Karczew
Karczew, Karczew, mazowieckie, Polska
Baks Producent Systemów Tras Kablowych
14. 8. 2024

Firma BAKS Kazimierz Sielski - powstaliśmy w 1986 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności staliśmy się największym w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych europejskich producentów systemów tras kablowych oraz instalacyjnych.

Obowiązki

  • Konsultacje techniczne stacjonarne lub w terenie w celu uzgodnienia założeń ds. projektu
  • Przygotowanie koncepcji tehcnicznej na podstawie uzgodnień
  • Doradztwo w procesie sprzedaży
  • Udział w targach branżowych, udział w szkoleniach
  • Realizowanie polityki firmy
  • Wsparcie w rozwoju działu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: Mechaniczne, Elektryczne, Automatyka
  • Znajomość rysunku techczniego i zasad modelowania 3D
  • Zdolności interpersonalne i łatwość w przyswojeniu wiedzy technicznej oraz handlowej
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Znajomość narzędzi MS Office Word, Outlook, Excel, Power Point, CAD
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i zaanagażowanie w wykonywaną pracę
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • 35% doradztwo techniczne
  • 60% praca w Auto CAD i MS Excel
  • 5% podróże służbowe

  • Praca Karczew
  • Inżynier Karczew
  • Karczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544