Inżynier konstruktor
  • Mników
małopolskie, Mników, małopolskie, Polska
Drabest Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów, modyfikacja istniejących, opracowywanie nowych rozwiązań z zakresu produktów do prac na wysokości (drabiny, rusztowania, schody).
  • Przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych;
  • Tworzenie, utrzymanie i kontrola dokumentacji technicznej i technologicznej (receptury, instrukcje techniczne) dla produkowanych przez spółkę wyrobów;
  • Analiza techniczna i technologiczna dokumentacji;
  • Przygotowywanie analiz PFMEA i DFMEA;

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomości oprogramowania CAD (praca w Solid Works)
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunek to mechanika i budowa maszyn oraz pokrewne;
  • Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w projektowaniu elementów z aluminium, stali, tworzyw sztucznych;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Wiedza z zakresu gatunków stali i aluminium;
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi mile widziane;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Wiedzy z zakresu Lean, 5S, 8D FMEA;
  • Bardzo dobrej znajomość programu Microsoft Office: Word, Excel;
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającego swobodnie korzystać z norm w tym języku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (podstawa + system premiowy),
  • stałość zatrudnienia przy ciekawych projektach w ambitnym zespole,
  • program rekomendacji pracowników,
  • dodatkowa premia za staż pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zatrudniającej ponad 200 osób,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca małopolskie
  • Inżynier małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521