Inżynier konstruktor
  • Krosno
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
FA Krosno S.A.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwój produktów
  • tworzenie dokumentacji 2d i 3d
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • nadzór nad budową prototypów
  • realizacja i koordynowanie zadań podczas wdrażania nowych projektów
  • konsultacje i obsługa klienta w sprawach technicznych

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne
  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość systemów CAD 2D i 3D (preferowany SolidWorks)
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • odpowiedzialność za swoją pracę i podejmowane decyzje
  • komunikatywność
  • konsekwencja w działaniu - gotowość do ciągłego uczenia się i doskonalenia
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość wymagań IATF 16949 (mile widziane)
  • znajomość metodologii APQP, PPAP, FMEA (mile widziane)
  • znajomość podstaw statystyki inżynierskiej (mile widziane)
  • znajomość j. niemieckiego i/lub francuskiego (mile widziane)

To oferujemy

  • pracę w sprawnie zarządzanej, nowoczesnej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności i ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • pracę w dobrze zorganizowanym, przyjaznym zespole
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • praca od poniedziałku do piątku z elastycznym czasem rozpoczęcia pracy (pomiędzy godz. 5.55 a 8.55)
  • grupowe ubezpieczenie na życie (dla pracownika i członków rodziny) na preferencyjnych warunkach
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników).

  • Praca Krosno
  • Inżynier Krosno
  • Inżynier Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251