Inżynier/ka Elektryk ds. bezpieczeństwa funkcjonalnego
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ELOKON Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Miejsce pracy: Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznanie działania maszyny i procesu produkcyjnego
  • Identyfikacja zagrożeń, szacowanie ryzyka oraz przygotowywanie zaleceń dostosowawczych do wymogów prawnych w Polsce i UE
  • Ocena zgodności maszyny z wymaganiami prawnymi i normatywnymi
  • Przeprowadzanie analiz układów sterowania maszyn przemysłowych (elektryka, hydraulika, pneumatyka), w tym analizy programu wgranego na sterowniki
  • Przygotowanie raportu z wyników procesu oceny ryzyka, analizy konstrukcji, układów elektrycznych i nieelektrycznych oraz propozycje zabezpieczeń i rozwiązań
  • Przygotowywanie kompleksowych raportów dla Klientów w oparciu o normy i standardy oraz opiniowanie różnych koncepcji bezpieczeństwa
  • Doradztwo techniczne dla Klientów pozwalające na optymalizację bieżących rozwiązań
  • Wsparcie procesu oceny ryzyka dla maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: automatyka/ elektryka
  • Umiejętność czytania schematów instalacji maszyn oraz wiedzy z zakresu układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobrej organizacja pracy własnej i dużej samodzielności
  • Gotowości do wyjazdów służbowych (ok 20-30% wyjazdy do Klientów)

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku (inżynier automatyk/elektryk, projektowanie itp.)
  • Znajomość norm układów sterowania maszyn (np. PN-EN ISO 13849-1) oraz umiejętność wykonywania analiz układów sterowania
  • Znajomość programu SISTEMA

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się Firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe, nagrody projektowe, dodatek do wyjazdów)
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych prowadzonych przez Ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa funkcjonalnego
  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego (konkretna zaplanowana w czasie ścieżka rozwojowa)
  • Po okresie wdrożenia praca w systemie hybrydowym
  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle
  • Dofinansowanie do Karty Multisport, zajęć z języka angielskiego oraz bezpłatną opieką medyczną w podstawowym zakresie
  • Dobrą, partnerską atmosferę w pracy
  • Zadaniowy czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

ELOKON jest pracodawcą, który oferuje zarówno osobą rozpoczynającym ścieżkę kariery, jak i doświadczonym specjalistom możliwość jak najlepszego wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji. W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak, innowacyjność, wsparcie zespołowe, nastawienie na klienta oraz zaufanie i lojalność. Wzajemny szacunek i profesjonalna atmosfera pozwalają nam budować silny zespół, gdzie każdy może rozwijać swoje kompetencje.

W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu, specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu i zakładów intralogistycznych. Działając na terenie Polski od 1992 roku dbamy o wysoką świadomość i standardy bezpieczeństwa u naszych klientów.

  • Praca Wałbrzych
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wałbrzych
  • Inżynier Wałbrzych
  • Elektryk Wałbrzych
  • Inżynier oprogramowania Wałbrzych
  • Technik elektryk Wałbrzych
  • Specjalista ds. ofertowania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zarządzania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Eksportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. transportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. HR Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192