INŻYNIER JAKOŚCI / SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI
  • Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, łódzkie, Polska
Del Piero Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającego się producenta z wieloletnią tradycją na rynku który przenosi swoją siedzibę do Rawy Mazowieckiej poszukujemy doświadczonego i kompetentnego Kandydata do objęcia stanowiska:

woj. Rawa Mazowiecka

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym?
 Jesteś osobą kompetentną, otwartą i mającą doświadczenie we wskazanym obszarze?
 Szukasz nowych możliwości?
  Chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie i odnosisz sukcesy na w/w stanowisku?
  Jeśli tak to ta oferta jest dla CIEBIE !!! Aplikuj !!! Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!! Zapewniamy 100 % poufności !!!

Wymagania:

  • Preferowane wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w branży produkcyjnej - preferowane firmy: przemysłowe, techniczne, z sektora oświetlenia przemysłowego,  budownictwa, maszyn itd.
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji jakościowej
  • Wiedza z zakresu norm jakościowych i znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i ciągła aktualizacja dokumentacji techniczno - technologicznej
  • Określenie i przygotowanie w formie dokumentów parametrów procesu jakościowego
  • Określanie standardów jakościowych
  • Opracowywanie narzędzi i metod kontroli jakości produktów i procesów
  • Kontrola parametrów procesu oraz jakości wyrobów
  • Opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz akcji korygujących
  • Zlecanie i ocena badań okresowych i interwencyjnych surowców i wyrobów
  • Uczestniczenie w pracach przyzakładowego laboratorium
  • Ocena powstających wad produktów ujawnianych w trakcie procesu produkcyjnego i ich eliminacja
  • Współpraca z innymi działami w ramach rozwiązywania problemów technicznych i rozwoju produktu

W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem na rynku o stabilnej pozycji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenia w oddziałach firmy na terenie Europy
  • kursy językowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Inżynier Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544