Inżynier Jakości, Inżynier utrzymania ruchu oraz Secjalista Projektu Robotyzacji Belgia
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Inżynier Jakości:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Naprawa maszyn produkcyjnych wraz z technikami i kierownikiem ds. konserwacji oraz dostarczanie rozwiązań w przypadku awarii,
  • Monitorowanie i planowanie konserwacji budynków,
  • Celem w pierwszym roku jest zostanie ekspertem w zakresie awarii robotów i konserwacji zapobiegawczej robotów (zapewnione zostaną szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • 5S w dziale konserwacji (porządek i czystość),
  • Uczestniczenie w 5 minutowych spotkaniach między działem utrzymania ruchu a działem produkcji i monitorowanie inicjatyw/porozumień dotyczące usprawnień,
  • Dalsze dostrajanie systemu MES (tablety na produkcji dla lepszej komunikacji) i KNX (automatyczne ogrzewanie i oświetlenie),
  • Tworzenie list materiałów, które należy zamówić do celów konserwacji,

Wymagamy:

  • Rozległą wiedzę z zakresu elektromechaniki i jesteś zainteresowany nauką.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zaznajomienia ze sterownikami PLC i silnikami
  • Znajomość systemów kontroli jakości.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Oprócz konserwacji przemysłowej instalacji elektrycznej nie przerażają Cię zadania mechaniczne.
  • Potrafisz pracować samodzielnie w i sposób zorganizowany oraz jesteś poprawny pod względem administracyjnym.

2. Inżynier Utrzymania Ruchu:

  • Definiowanie, przygotowywanie i monitorowanie kontroli na różnych etapach procesu produkcyjnego (inspekcja typu Pièce / inspekcja wejściowa/ inspekcja produkcji / inspekcja końcowa itp.).
  • Opracowywanie konkretnego planu kontroli w ścisłej współpracy z inżynierami i produkcją.
  • Obsługa reklamacji: definiowanie i koordynacja działań w zakresie niezgodności.
  • Monitorowanie dostawców.
  • Ścisła komunikacja z klientem końcowym w zakresie:

o analiz przyczyn źródłowych (3D/ 8D/ 5 why / Ishikawa)

o środki naprawcze i zapobiegawcze.

  • Szukanie ciągłych ulepszeń poprzez analizy FTT i Pareto, audyty.
  • Tworzenie programów pomiarowych 3D + przeprowadzenie pomiarów 3D.

Wymagamy:

  • Magister lub licencjat (elektromechanik / elektryk / elektronik) lub wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Język angielski- na poziomie minimum komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym.
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Zainteresowanie pomiarami 3D i programowaniem (zapewnione szkolenia wewnętrzne).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word/Excel).

3. Specjalista Projektu Robotyzacji:

  • Analizowanie procesów produkcyjnych i parametrów wydajności przy użyciu danych wejściowych z różnych działów, takich jak inżynieria, logistyka, jakość, przygotowanie pracy w celu zidentyfikowania anomalii, wąskich gardeł, wydajności oraz dezorganizacji stanowisk pracy,
  • Formułowanie i opracowywanie propozycji optymalizacji istniejących procesów,
  • Testowanie i wdrażanie tych propozycji z należytą dbałością o bezpieczeństwo zaangażowanych pracowników,
  • Monitorowanie, ocena i ewentualne dostosowanie wdrożonych ulepszeń procesów,
  • Będziesz optymalizować procesy magazynowe z wykorzystaniem robotów.
  • Będziesz monitorować i analizować wyniki projektów robotyzacji.

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. logistyka, zarządzanie procesami biznesowymi)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość metod analitycznych i narzędzi informatycznych
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie

Dobra komunikacja pisemna i ustna w języku angielskim

WYMAGANIA:

Dobra komunikacja pisemna i ustna w języku angielskim,

Doświadczenie,

Gotowość do podjęacia pracy w Belgii,

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z belgijskim pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • 38 godzinny tydzień pracy,
  • Aż 30 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • Pakiet benefitów

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

85 605
15 914