INŻYNIER JAKOŚCI
  • Trzcianka
Trzcianka, Trzcianka, wielkopolskie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
29. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących działań jakościowych
  • Tworzenie programów pomiarowych na maszynach 3D
  • Weryfikacja pomiarowa części
  • Kontrola produkcji w toku
  • Optymalizacja pomiarów w kontroli jakości oraz na produkcji
  • Tworzenie instrukcji kontroli

Nasze wymagania

  • Znasz procesy technologiczne, metrologie, systemy oceny jakości powierzchni
  • Doświadczenie w tworzeniu programów pomiarowych na maszynach współrzędnościowych
  • Potrafisz odczytywać rysunek techniczny
  • Jesteś nastawiony/-a na realizację celów
  • Posiadasz wiedzę z zakresu obsługi i budowy maszyn
  • Charakteryzujesz się: sumiennością, dokładnością oraz dobrą organizacją czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i nowe, wyższe wynagrodzenie,

- dodatkowe premie wynikowe,

- możliwość zdobycia uprawnień i rozwoju w organizacji,

- pieniężne świadczenia gwiazdkowe i wielkanocne,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU,

- dofinansowanie karty Multisport,

  • Praca Trzcianka
  • Inżynier Trzcianka
  • Trzcianka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291