Inżynier jakości ds. kontaktów z klientem
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie pełnej komunikacji z klientem w sprawach jakości, szczególnie w fazie uruchomień nowych projektów
  • Nadzorowanie reklamacji od klientów
  • Raportowanie działań po-reklamacyjnych poprzez 8D oraz portale klientów
  • Koordynacja działań po-reklamacyjnych
  • Organizowanie spotkań kół jakościowych
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i produktów
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w wyniku obserwacji niezgodności
  • Realizacja audytów

WYMAGANIA:
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera jakości

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Zarządzanie, Inżynieria Produkcji lub inny profil techniczny)
  • Znajomość norm VDA2, metodologii FMEA, umiejętność tworzenia control planów
  • Znajomość narzędzi jakości i rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość procesów odlewania

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"
  • Pyszną, świeżo mieloną kawę bez limitów

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Tajemniczy klient Bielsko-Biała
  • Inżynier Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696