Inżynier Jakości Dostawców
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Moltton
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wynikami oceny dostawców oraz odpowiedzialność za wdrażanie działań naprawczych po stronie dostawcy
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów u dostawców
  • Raportowanie i nadzór nad procesem reklamacji do dostawców (analiza 8D, komunikacja z dostawcą, ocena skuteczności działań)
  • Odpowiedzialność za rozliczanie kosztów reklamacji z dostawcami oraz nadzór nad materiałami niezgodnymi
  • Odpowiedzialność za proces zatwierdzania komponentów u dostawców (PPAP)

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w dziale zakupów lub jakości w firmie produkcyjnej z branży Automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kwalifikacje audytora wewnętrznego IATF
  • Uprawnienia audytora VDA będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w nowo powstałej firmie motoryzacyjnej promującej innowacyjne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca Częstochowa
  • Kontroler jakości Częstochowa
  • Inżynier Częstochowa
  • Inżynier oprogramowania Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914