Inżynier Jakości
  • Koluszki
Koluszki, Koluszki, Łódź Voivodeship, Polska
Del Piero
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta dużego i prężnie rozwijającego się producenta związanego z szeroko rozumianym przemysłem poszukujemy doświadczonego i kompetentnego Kandydata do objęcia stanowiska:

INŻYNIER JAKOŚCI / SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

woj. Tomaszów Mazowiecki - okolice

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym? Jesteś osobą kompetentną, otwartą i mającą doświadczenie we wskazanym obszarze? Szukasz nowych możliwości?

Chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie i odnosisz sukcesy na w/w stanowisku?

Jeśli tak to ta oferta jest dla CIEBIE !!! Aplikuj !!! Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!! Zapewniamy 100 % poufności !!!

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe o profilu technicznym
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji jakościowej
  • Wiedza z zakresu norm jakościowych
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego
  • opracowywanie narzędzi i metod kontroli jakości produktów i procesów;
  • wykonywanie pomiarów w zakładowym laboratorium
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej, dokumentacji systemów ISO i ZKP
  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi (sprawdzanie, wzorcowanie, MSA)
  • analizowanie i raportowanie danych jakościowych
  • koordynowanie akcji korygujących i zapobiegawczych w przypadku wystąpienia reklamacji wewnętrznej i zewnętrznej – uwzględniając wyjazdy do klientów
  • udział w audytach klienta i jednostek certyfikujących
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie procesu i produktu
  • inicjowanie działań usprawniających proces produkcji
  • rozwiązywanie problemów technicznych przy współpracy z działami rozwoju produktu, inżynierii procesu, oraz logistyki

W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem na rynku o stabilnej pozycji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenia w oddziałach firmy na terenie Europy
  • kursy językowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

  • Praca Koluszki
  • Inżynier Koluszki
  • Koluszki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567