Inżynier Jakości
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Ozas-Esab Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • określanie jakości kontrolowanych podzespołów i części zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
  • nadzór nad narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • sporządzanie protokołów reklamacyjnych i odbiorów jakościowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechaniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • umiejętność wykonywania pomiarów,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1,
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel).
  • doświadczenie z zakresu zarządzania jakością i znajomość narzędzi jakościowych takich jak: FMEA, Problem solving forms eg. 8D, Ishikawa diagram, Control plans, SPC,
  • znajomość: 3D measurements oraz GDT (geometrical dimensioning and tolerancing),
  • znajomość systemu zapewnienia jakości / ISO 9001-2015.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość zdobycia umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • pakiet socjalny,
  • szkolenia,
  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
  • Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem przycisku aplikowania.

  • Praca Opole
  • Kontroler jakości Opole
  • Inżynier Opole
  • Inżynier Opole Lubelskie
  • Inżynier oprogramowania Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648