Inżynier Jakości
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
LIGWAN sp. z o.o.
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i aktualizacja planów kontroli, kart kontrolnych, instrukcji kontroli, checklist, analiz ryzyka, itp..
  • znajomość procesu i procedur zatwierdzania wymagań zgodnie z PPAP
  • udziału w audytach Klientów oraz nadzór nad planami działań z nich wynikających
  • dostarczanie produkcji odpowiednich narzędzi służących ciągłemu doskonaleniu procesów
  • czynny udział w zespołach modułowych przy tworzeniu prototypów nowych produktów, zwiększających wartość dodaną dla naszych Klientów
  • analiza danych i ciągłe doskonalenie procesu poprzez podnoszenie jego jakości z wykorzystaniem narzędzi takich jak: 8D; 5WHY, DG ISHIKAWY, DMAIC itp.
  • identyfikowanie przyczyn źródłowych problemów występujących w procesach oraz proponowanie działań korygujących w oparciu o narzędzia jakościowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność posługiwania się systemami klasy ERP oraz znajomość narzędzi MS Office - w szczególności Excel
  • chęć ciągłego doskonalenia wiedzy z zakresu inżynierii jakości
  • nastawienie na osiąganie ambitnych celów oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz systemowe podejście do rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która notuje systematyczny wzrost sprzedaży
  • przyjazną atmosferę
  • szkolenia wdrażające
  • motywacyjny system wynagrodzeń oparty o udział w zysku
  • możliwości rozwoju, samorealizacji oraz awansu wewnętrznego
  • udział w budowaniu strategii i kierunku rozwoju firmy

  • Praca Nowy Sącz
  • Kontroler jakości Nowy Sącz
  • Inżynier Nowy Sącz
  • Inżynier oprogramowania Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584