Inżynier Jakości
  • Siemianice
, Siemianice, dolnośląskie, Polska
JOYNEXT Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa diagnoza problemu w analizowanych wyrobach; przejście od symptomu problemu do jego pełnego opisu
  • Praca w multidyscyplinarnych zespołach 8D, prowadzonych w celu rozwiązania kompleksowych problemów wynikających z reklamacji klienta
  • Rejestracja oraz zapewnienie aktualności wszystkich wymaganych danych dotyczących reklamowanych wyrobów oraz procesu ich analizy w wewnętrznych systemach informatycznych
  • Statystyczna obróbka i analiza danych dotyczących analizowanych wyrobów
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji i kompetencji, udział w wewnętrznych projektach i realizowanych szkoleniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane elektrotechniczne lub elektroniczne)
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy komponentów elektronicznych
  • Znajomość zagadnień metodyki pomiarów i diagnostyki urządzeń elektronicznych
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej (np. multimetr, oscyloskop)
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Doświadczenie w diagnozowaniu, analizowaniu oraz naprawie usterek i wad w produkcie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej firmie w branży Automotive,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Kantyna firmowa i dofinasowanie do posiłków,
  • Darmowa kawa i herbata,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • MultiSport,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Imprezy firmowe i integracje,
  • Firmowa drużyna sportowa,
  • Bezpłatny parking

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 407
18 648