Inżynier jakości
  • Brzeg
Brzeg, Brzeg, Opole Voivodeship, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dla naszych dwóch klientów, firm produkcyjnych, poszukujemy inżynierów jakości.

Jeśli jesteś pracownikiem naszego klienta, Twoja aplikacja pozostanie tajna.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad jakością procesów produkcyjnych w firmie;
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją działań korygujących;
  • Kontakt z klientem niemieckim oraz reprezentowanie firmy wobec klienta;
  • Obsługa reklamacji
  • Sporządzanie raportów 8D.

Wymagania

  • Doświadczenie w dziale jakości w firmie produkcyjnej (najlepiej automotive)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie jakościowe: raport 8D, umiejętność tworzenia instrukcji kontroli , Plan Controli, FMEA.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 8 000 - 12 000 zł brutto na umowę o pracę
  • praca w godzinach 8 00 - 16 00
  • specjalistyczne szkolenia,
  • dofinansowanie do posiłków
  • świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Praca Brzeg
  • Inżynier Brzeg
  • Inżynier Brzeg Dolny
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567