Inżynier jakości
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
PKiMSA CARBOAUTOMATYKA S.A.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie prac związanych z kontrolą jakości oraz odbiorami elektrycznymi rozdzielnic i aparatów SN produkowanych przez Spółkę
  • przeprowadzanie badań automatyki zabezpieczeniowej,
  • Prowadzenie prac związanych z odbiorami końcowymi urządzeń produkowanych przez Spółkę,
  • Wystawanie kart niezgodności, tworzenie kart badań

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne, branża elektryczna/energetyczna,
  • zaświadczenia kwalifikacyjne SEP,
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami rozdzielczymi SN,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie o profilu produkcyjnym lub usługowej),
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej, w tym rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy i współpracę z doświadczoną kadrą inżynierską,
  • Możliwość odbycia szkoleń w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Tychy
  • Kontroler jakości Tychy
  • Inżynier Tychy
  • Inżynier oprogramowania Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544