Inżynier jakości
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Jeżeli posiadasz wykształcenie mechaniczne lub pokrewne lub pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze jakości, komunikatywne posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś swoją przyszłość związać z obszarem jakości w firmie produkcyjnej, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta - producenta w branży technicznej - poszukujemy osoby, która wesprze kilkuosobowy dział jakości.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane na wydziale mechanicznym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera jakości
  • umiejętności analizy i wyciągania wniosków
  • spostrzegawczości, inicjatywa w działaniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość uzyskania dodatkowej premii miesięcznej
  • śniadania na koszt firmy
  • kartę multisport
  • dofinansowanie do wakacji i paczki świąteczne
  • coroczne podwyżki

Zadania

  • analiza procesu produkcyjnego w celu inicjowania działań korygujących i prewencyjnych
  • analiza niezgodności produktów oraz obsługa systemu reklamacyjnego
  • opracowywanie broszur, procedur, dokumentacji jakościowej
  • współpraca z klientem i reprezentowanie firmy w czasie audytów klienta w naszej siedzibie

  • Praca Kutno
  • Inżynier Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836