Inżynier/Inżynierka robót sanitarnych w Stalowej Woli
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
TGE Instal sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analizowanie dokumentacji technicznej.
  • Planowanie, nadzorowanie, koordynacja i rozliczanie pracy ekip wykonawczych zgodnie z harmonogramem budowy.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
  • Zamawianie materiałów, usług i wyrobów budowlanych.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz przepisów środowiskowych na placu budowy.
  • Kompletowanie dokumentacji powykonawczych

WYMAGANIA:
  • Min 1 rok doświadczenia w pracy na budowie
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy.
  • Systematyczność, dokładność oraz punktualność.
  • Komunikatywność, predyspozycje do pracy zespołowej i konsekwencja w działaniu.
  • Prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:
  • Pracę w profesjonalnym zespole z wieloletnim doświadczeniem.
  • Pracę przy ciekawych, prestiżowych projektach inwestycyjnych.
  • Rozwój zawodowy, możliwość zdobycia uprawnień
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca Stalowa Wola
  • Inżynier Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157