Inżynier / Inżynierka Projektu
  • Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie, Krosno Odrzańskie, Lubusz Voivodeship, Polska
ROCKWOOL
20. 9. 2024

Na nowo utworzone stanowisko w naszym dziale produkcji sufitów akustycznych Rockfon, poszukujemy Inżyniera/ Inżynierki Projektu.

Poszukujemy osoby do prowadzenia projektów optymalizacyjnych i inwestycyjnych od fazy koncepcji do rozliczenia i zamknięcia projektu.

Dołącz do nas i twórz z nami nowoczesne rozwiązania dla przyszłych pokoleń!

Będziesz pracować w naszym największym dziale produkcyjnym, gdzie codziennie, na 4 liniach produkcyjnych wytwarzamy akustyczne panele sufitowe. Twoimi najbliższymi współpracownikami będzie team 5 inżynierów z działu Rockfon oraz, w zależności od projektu, koledzy z naszych innych fabryk na świecie oraz z centrali. Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Kierownik całego Działu Rockfon w Cigacicach. Jest to praca jednozmianowa w godzinach: 08:00-16:00.

Kim jesteśmy?

Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań do pomieszczeń. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi w zakresie akustyki, designu, bezpieczeństwa pożarowego, trwałości i higieny. Rockfon jest częścią międzynarodowego koncernu ROCKWOOL, który od ponad 80 lat produkuje wyroby z wełny skalnej w 40 krajach i zatrudnia ponad 12 200 osób na całym świecie.

Miejsce pracy: Cigacice

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi od początku projektu aż do pełnego wdrożenia;
  • opracowywanie podstaw finansowych do wyceny;
  • opracowywanie wymagań technicznych, określenie parametrów i specyfikacji;
  • weryfikacja założeń projektowych;
  • planowanie testów;
  • odbieranie projektów i sprawdzanie zgodności z założeniami wyjściowymi;
  • rozruch technologiczny i przekazywanie nowych instalacji do eksploatacji;
  • nadzór nad zakończonymi projektami, kalibracja, stałe udoskonalanie;
  • udział w codziennych spotkaniach produkcyjnych, proponowanie nowych rozwiązań;
  • poszukiwanie możliwości optymalizacji i poprawy efektywności procesów produkcyjnych zmierzających do transformacji w kierunku „Factory of the Future”;

✅ Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, chemia, inżynieria jakości, automatyka, robotyka, pokrewne)
  • wiedza z zakresu prowadzenia inwestycji i zarządzania projektami;
  • praktyczna znajomość oprogramowania MS Office, szczególnie Excela;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2) i znajomość języka polskiego (poziom C1) – praca często odbywa się w teamach międzynarodowych;
  • umysł analityczny;
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne (na różnych poziomach organizacji i struktur projektu);

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed oraz dyżury lekarza w biurze;
  • Dofinansowanie do kart sportowych Multisport;
  • Dofinansowanie do posiłków – Smartlunch;
  • Bezpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa;
  • Współfinansowanie wycieczek KLAWOO – naszego Klubu Ludzi Aktywnego Wypoczynku;

  • Praca Krosno Odrzańskie
  • Inżynier Krosno Odrzańskie
  • Krosno Odrzańskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045